2013

BEACHFUTIS 2013 MESTARI

TEAM ROSKASAKKI

BEACHFUTIS 2013 TULOKSET

 

Jos joukkueet ovat tasapisteissä, ratkaisee keskinäinen ottelu. Jos keskinäinen ottelu on tasan, ratkaisee ensin maaliero, sitten tehdyt maalit ja lopulta joko rangaistuslaukaisukilpailu tai kolikonheitto.

A lohko
Joukkue  o v t h +m -m me p
EnnakkoSuosikit 3 3 0 0 22 5 +17 9
Los Crapulas 3 2 0 1 7 6 +1 6
Bueno 3 1 0 2 4 13 -9 3
FC Piuha 3 0 0 3 4 13 -9 0

 

pvm klo       tulos
19.7.2013 16:00 EnnakkoSuosikit - Los Crapulas 5 - 1
19.7.2013 16:30 Bueno - FC Piuha 2 - 1
19.7.2013 20:00 Los Crapulas - Bueno 4 - 1
20.7.2013 9:00 FC Piuha - EnnakkoSuosikit 3 - 9
20.7.2013 11:00 FC Piuha - Los Crapulas 0 - 2
20.7.2013 13:00 Bueno - EnnakkoSuosikit 1 - 8

 

B lohko
Joukkue o v t h +m -m me p
FC Tusu 3 2 1 0 8 3 +5 5
Metalli 55 3 1 1 1 4 5 -1 4
FC Boutros 3 1 1 1 4 6 -2 4
Miilukangas 3 0 1 2 2 4 -2 2

 

pvm klo       tulos
19.7.2013 18:00 Miilukangas - FC Boutros 1 - 1
19.7.2013 18:30 FC Tusu - Metalli 55 2 - 2
19.7.2013 20:30 Metalli 55 - Miilukangas 2 - 0
20.7.2013 9:30 FC Boutros - FC Tusu 0 - 5
20.7.2013 11:30 FC Boutros - Metalli 55 3 - 0
20.7.2013 13:30 Miilukangas - FC Tusu 1 - 1

C lohko
Joukkue o v t h +m -m me p
Los Lärsät 3 3 0 0 8 2 +6 9
Rähinä 3 2 0 1 5 1 +4 6
Moonin Tyttäret 3 0 1 2 1 5 -4 1
Moonin Muijat 3 0 1 2 1 5 -6 1

 

pvm klo       tulos
19.7.2013 19:00 Los Lärsät - Moonin Tyttäret 2 - 1
19.7.2013 19:30 Moonin Muijat - Rähinä 0 - 2
19.7.2013 21:00 Rähinä - Los Lärsät 0 - 1
20.7.2013 10:00 Moonin Tyttäret - Moonin Muijat 0 - 0
20.7.2013 12:00 Moonin Tyttäret - Rähinä 0 - 3
20.7.2013 14:00 Los Lärsät - Moonin Muijat 5 - 1

D lohko
Joukkue o v t h +m -m me p
Team Roskasakki 2 2 0 0 11 0 +11 6
Työväen palloseura 3 2 0 1 4 8 -4 6
ST.Ursula 2 1 0 1 3 1 +2 3
FC Moose 3 0 0 3 0 9 -9 0

 

pvm klo       tulos
19.7.2013 17:00 Team Roskasakki - Työväen palloseura 8 - 0
19.7.2013 17:30 ST.Ursula - FC Moose 3 - 0
19.7.2013 21:30 Työväen palloseura - ST.Ursula 1 - 0
20.7.2013 10:30 FC Moose - Team Roskasakki 0 - 3
20.7.2013 12:30 FC Moose - Työväen palloseura 0 - 3
20.7.2013 14:30 ST.Ursula - Team Roskasakki 0 - 3

 

PUOLIVÄLIERÄT

pvm klo       tulos
20.7.2013 16:00 EnnakkoSuosikit - Rähinä 6 - 3
20.7.2013 16:30 FC Tusu - Työväen Palloseura 1 - 2
20.7.2013 17:00 Los Lärsät - Los Crapulas 2 - 3 ja.
20.7.2013 17:30 Team Roskasakki - FC Boutros 4 - 2

 

VÄLIERÄT

pvm klo       tulos
20.7.2013 18:00 EnnakkoSuosikit - Työväen palloseura 2 - 3
20.7.2013 18:30 Los Crapulas - Team Roskasakki 1 - 3

 

LOPPUOTTELU

pvm klo       tulos
20.7.2013 19:00 Työväen palloseura - Team Roskasakki 0 - 3